ﭘﺮوژه ﻫﺘﻞ ۵ ﺳﺘﺎره ﻣﺮﮐﻮری کیش

فروش ویژه فقط تا 17 آبان

شرایط استثنایی خرید سهام

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه

✅ خرید سهام فقط با 40 درصد قیمت

✅ با اقساط بلند مدت (24 ماه)

20 درصد بعد از اتمام پروژه

✅ شرایط ویژه برای کادر درمان کشور

✅ تحویل اسناد فیزیکی سهام به خریدار

✅ امکان استفاده از خدمات و امکانات شرکت معادل سود سهام

✅ سهامداران متعبر و سرشناس

✅ 35 درصد سود قطعی سال شمار (طبق قرارداد)

درآمد مادام العمر

ثبت تعهدات در دفتر ثبت سهام شرکت و ثبت شرکت‌ها همراه با سند سهام

سهیم شدن از عرصه و اعیان هتل مرکوری

✅ معاف از مالیات تا حداقل ۲۰ سال

مشاوره و ارتباط با ما ????

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک کنید

هتل مرکوری با پروانه ساختمانی به شماره ۳۱۹۳/۸۵ بر اساس قرارداد شماره ۲۵۳۱۴۳/۱۶ مورخ ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ با شرکت شاراکس کیش به شماره ثبت ۱۰۴۱۵ (سهام خصوصی) به‌صورت مشارکتی بر اساس قرارداد مدنی با سرمایه‌گذار و مالک زمین در حال ساخت و در حال حاضر با حدود ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی تا ۱۸ ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

زمین هتل مرکوری کیش در یکی از پررونق‌ترین نقاط جزیره کیش قرار دارد و زمین آن به‌صورت جزیره‌ای با خیابان‌هایی در اطراف آن است که از سه طرف دسترسی دارد.

ویژگیهای کلی

این هتل دارای ۱۴۰ اتاق است که ۸ اتاق سلطنتی آن به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که نمونه مشابهی در جزیره کیش ندارند و در کنار باغ گرمسیری آن از مهم‌ترین و منحصربه‌فردترین ویژگی‌های این هتل است.

شایان‌ذکر است نما و طراحی داخلی این هتل توسط استاد پیمان کیانی از معماران خوش‌ذوق ایرانی با نام تجاری مهندسین مشاور نوآوری و طراحی سازه، طراحی شده که تاکنون برنده ۵ جایزه بین‌المللی گردیده است. از جمله برنده جایزه طلایی ASIA DESIGN PRIZE  با داوری از آمریکا، ژاپن و کره در سال ۲۰۲۱

باغ گرمسیری هتل ۵ ستاره مرکوری کیش برگرفته از اشکال و اشکال هندسی مرجان‌ها و ماهی‌های شگفت‌انگیز است که از اولین عناصری هستند که در سواحل جزیره کیش دیده می‌شوند. هدف القای احساس آرامش دریا در فضای هتل است. نورپردازی باغ در شب، تجربه قدم‌زدن در ساحل با منظره موجودات ساحلی بیولومینسانس موجود در خط ساحلی خلیج‌فارس را به مخاطب یادآوری می‌کند. نورپردازی در زوایای مختلف کنتراست منحصربه‌فردی به فضای ورودی هتل بخشیده است. این هتل یکی از مهم‌ترین بناهای جزیره کیش است. محوطه ورودی هتل و باغ نه‌تنها بیوفورمیک، خلاقانه، معاصر و مدرن است، بلکه ارتباط عاطفی با مخاطب برقرار می‌کند.

۱۴ طبقه

مساحت بیش از ۱۰ هزار متر مربع

بیش از 95 درصد پیشرفت فیزیکی

شرایط سرمایه‌گذاری

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه

قیمت ویژه هر سهم برای کادر درمان فقط 50 میلیون تومان

شرایط پرداخت منحصر به فرد

40 درصد

زمان خرید

40 درصد

تا پایان سال

20 درصد

تا 24 ماه بعد از تحویل پروژه

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک کنید

امکانات و خدمات

هتل مرکوری کیش در زمینی به مساحت ۱۰۲۶۷ مترمربع واقع شده است که در ۱۴ طبقه در مساحتی بیش از ۱۷۰۰۰ مترمربع ساختمانی مفید احداث شده است.

این ساختمان دارای اسکلت فلزی، سقف دال بتنی است و در طبقات مختلف در اندازه‌های مختلف ساخته شده است تا از بیرون جلوه خاصی به هتل بدهد.

در طبقه اول، نیم‌طبقه و طبقه همکف، اتاق‌های دوتخته و سوئیت در حیاط‌های مجزا (در ۸ طبقه) در هر طبقه قرار دارند که در مجموع هتل مرکوری دارای ۱۴۰ اتاق است.

۳ طبقه همکف ۲ طبقه منفی زیرزمین، طبقه منفی زیرزمین ۲۹۳۶ متر، طبقه همکف ۲۹۸۵ مترمربع، نیم‌طبقه اول ۲۰۵۹ متر، طبقه اول ۱۲۵۷. مترمربع، طبقه دوم ۱۱۷۴ مترمربع، طبقه سوم ۱۰۹۰ مترمربع، طبقه چهارم ۱۰۰۷ مترمربع. مترمربع، طبقه پنجم ۸۶۱ مترمربع، طبقه ششم ۶۳۱ مترمربع، طبقه هفتم ۵۵۴ مترمربع، طبقه هشتم ۴۶۷ مترمربع، طبقه نهم ۳۹۴ مترمربع، طبقه دهم ۳۴۳ مترمربع، و همچنین ۱۴ جای پارک برای کارکنان در زیرزمین وجود دارد.

دارای ۴ رستوران و کافه در طبقه همکف و نیم‌طبقه به مساحت ۸۱۹ مترمربع و ۲ کافی‌شاپ، دفتر تجاری، آمفی‌تئاتر، لاندری، استخر، سونا، جکوزی، گالری، کافی‌نت نیز در طبقه دوم واقع شده است. طبقات نیم‌طبقه.

معرفی واحدها

 • ۴ رستوران و کافه
 • ۱۴۰ اتاق و سوئیت رویال​
 • ۴ سالن رستوران و صبحانه خوری
 • ۴ کافه
 • حمام ترکی و سالن ماساژ
 • آمفی‌تئاتر
 • لاندری
 • سالن GYM
 • استخر، سونا و جکوزی
 • زمین های تنیس
 • واحد های تجاری و گالری
 • کافی‌نت
 • باغ گرمسیری

موقعیت

دوربین پخش مستقیم پروژه

جهت مشاوره رایگان روی لینک کلیک کنید